"Study and Work in Australia"

Data: 25.02.2016 Kategoria: życie uczelni

Otwarte spotkanie, dotyczące programu "Study and Work in Australia", odbędzie się w środę, 2 marca 2016 r. na Politechnice Wrocławskiej. Poprowadzi je przedstawiciel australijskiej agencji edukacyjnej

Do kogo adresowane jest spotkanie? Do wszystkich tych, którzy:

• chcą na jakiś zamieszkać w Australii i spróbować egzotycznego życia,
  • zamierzają zdobyć dodatkowe kwalifikacje oraz sprawdzić angielski w praktyce,
  • są zainteresowani pracą w międzynarodowym środowisku.

Aby skorzystać z programu, należy ubiegać się o tzw. wizę studencką. Wiza przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą wyjechać do Australii z pozwoleniem na pracę. Można na niej przebywać od trzech miesięcy do kilku lat. Więcej informacji na temat wiz, wymagań urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacyjnym czy kosztach wyjazdu opowie Wojciech Wawrzyński z australijskiej agencji edukacyjnej Open Conexus.

Spotkanie odbędzie się w środę, 2 marca o godz. 15.00 w sali nr 2.17 budynku C-13 przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej »