Śniadanie z Rektorem

Miejsce wydarzenia: bud. C-18
Organizator: Samorząd Studencki PWr

Grafika ilustracyjna

We wtorek, 21 maja, zapraszamy do SKSu na tradycyjne „Śniadanie z Rektorem”. Początek o godzinie 9.

Wydarzenie organizowane jest od 2009 roku i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Na uczestników czeka posiłek składając się z kanapki, napoju i owocu. Na każdego, kto przyjdzie do Strefy Kultury Studenckiej czekać będzie też okolicznościowy, pamiątkowy kubek, który wręczy rektor prof. Arkadiusz Wójs.