Google Day na W12

Data: 15.05.2024
Miejsce wydarzenia: bud. C-1, sala 201
Godzina: 11:15

W środę, 15 maja, Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów zaprasza na Google Day, czyli wydarzenie mające na celu przedstawienie studentom PWr obszaru działalności Google w Polsce oraz dające możliwość zadania pytań i spotkania z pracowniami firmy, którzy ukończyli naszą uczelnię.

01_google_day.jpgSpotkanie rozpocznie się o godz. 11.15 w budynku C-1 (ul. Janiszewskiego 11-17), sala 201. Prelegentami będą:

Remigiusz Samborski - przygodę z projektami IT rozpoczynał w firmie Nokia Siemens, następnie wiele lat rozwijał agencję interaktywną NetShock Creative, aby z biegiem czasu i wraz ze zdobywanymdoświadczeniem stać się odpowiedzialnym za koordynację i kompleksowe zarządzanie projektami. W międzynarodowej firmie IT SoftServe pełnił rolę Technical Leadera, Project Managera oraz Delivery Directora. Obecnie pracuje jako Developer Programs Engineering Manager w Google. Posiada certyfikaty: Project Management Professional (PMP®), SAFe® Agilist, Professional Scrum Master, Cloud Digital Leader, Associate Cloud Engineer i Professional Machine Learning Engineer. Wiedzę z zakresu zarządzania projektami i IT przekazuje jako wykładowca na Wrocławskiej Akademii Biznesu w naukach stosowanych.

Bartek Kurosz - ukończył automatykę i robotykę na Politechnice Wrocławskiej. W trakcie studiów jeden z liderów Koła Naukowego Robotyków KoNaR. Karierę zawodową jako programista rozpoczął w Holandii, pracując nad pojazdami autonomicznymi i rozproszonymi systemami wbudowanymi. Po powrocie do Polski prowadził komercyjne szkolenia programowania w języku C++. Od trzech lat pracuje jako inżynier oprogramowanie w Google Polska, gdzie rozwija funkcjonalności autoskalowania dla Google Compute Engine .

Michał Gałuszek - program manager z dziesięcioletnim doświadczeniem w biurze Google we Wrocławiu. Specjalizuje się w produktach Google Ads i tworzeniu wyjątkowego doświadczenia klientów podczas korzystania z narzędzi marketingowych Google.

Jakub Makowiecki - absolwent Politechniki Wrocławskiej, który specjalizuje się w rozwoju produktów cyfrowych, prowadził zespoły w startupach i dużych korporacjach. Obecnie Product Manager w Google gdzie pracuje przy aplikacji Fitbit.