TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe - cykl otwartych spotkań z udziałem światowej sławy prelegentów - skierowane jest do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu nauk ścisłych.

logo_seminarium.jpgInterdyscyplinarne Seminarium Naukowe Politechniki Wrocławskiej powstało w 2017 roku. Jest to cykl skierowany do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy. Na Politechnice Wrocławskiej regularnie goszczą eksperci z różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i wynikami badań. Zapraszamy zarówno naukowców zagranicznych, jak i z Polski. Są to naprawdę wybitne osobistości, takie które nie tylko mogą poszczycić się ważnymi badaniami naukowymi, ale też potrafią o tych badaniach zajmująco opowiadać.

W ramach ISN byli u nas już m.in. prof. Anthony Guiseppi-Elie, który opowiadał o bioinżynierii w medycynie, laureat Nagrody Nobla z fizyki – prof. Klaus von Klitzing, prof. Hermann Maurer – światowej sławy specjalista z zakresu informatyki, architekt Zeev Baran, który jest Honorowym Konsulem Generalnym RP w Jerozolimie, a także prezes Fundacji na rzecz Nauki Polskiej prof. Maciej Żylicz.

Kontakt:

Przewodniczący Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego
prof. dr hab. inż. Marek Samoć

Współprzewodnicząca Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego
dr hab. inż. Renata Krzyżyńska, prof. uczelni

C.K. Norwida 4/6
50-374 Wrocław
bud. C-6, pok. 316
tel. 604 176 201

renata.krzyzynska@pwr.edu.pl, isn@pwr.edu.pl

prof. Anthony Guiseppi-Elie - Engineering the Future of Medicine

Data: 24.11.2017

Pierwszy wykład w ramach Interdyscyplinarnego Studium Naukowego dotyczący zastosowania osiągnięć współczesnej bioinżynierii, wygłosił 24 listopada 2017 r. w Sali Wałbrzyskiej Wydziału Chemicznego prof. Anthony Guiseppi-Elie.więcej

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję