Trwa tydzień z Bluzą PWr

Data: 11.04.2022 Kategoria: życie uczelni

bluza_2022_tydzien_plaskie.jpg

Jak co roku 17 kwietnia świętujemy Dzień Bluzy PWr. Tym razem jednak bawimy się nie jeden dzień, a cały tydzień. W programie m.in. konkursy i niespodzianki z bluzą w roli głównej. Wydarzenie wspólnie organizują Fundacja Manus i Samorząd Studencki PWr.

Już dziś na Facebooku pojawiło się pierwsze z zadań konkursowych. To mapa kampusu z zaznaczonymi miejscami, w których czekają bony uprawniające do odbioru bluzy w Fundacji Manus!

A co dalej?

- Każdego dnia coś się wydarzy – zapowiada Beata Janek z Fundacji Manus. – W planach są kolejne atrakcje, konkursy i gry. Będzie także okazja do skorzystania z kuponu zniżkowego w naszym sklepie i zakupu bluzy dla siebie, znajomych, rodziny, a także dziecka – bo niedawno wprowadziliśmy rozmiarówkę dziecięcą.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, tam znajdują się wszystkie szczegóły i pojawiają kolejne posty i zadania.