Studenckie szkolenie BHP teraz przez internet

Data: 19.10.2016 Kategoria: aktualności ogólne

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Studenci, którzy zaczynają naukę na Politechnice Wrocławskiej, muszą przejść szkolenie BHP. Od tego roku mogą je zrealizować nawet w swoim domu, korzystając z uczelnianej platformy e-learningowej ePortal PWr

Internetowy kurs przygotowali pracownicy Działów: BHP i PPOŻ oraz E-learningu.
Materiał, jaki muszą przyswoić nowo przyjęci studenci Politechniki Wrocławskiej, został podzielony na trzy moduły: bezpieczeństwo środowiska pracy/nauki, ochrona przeciwpożarowa oraz pierwsza pomoc.
Naukę uławiają dołączone multimedia, m.in. zdjęcia, infografiki, wykresy, tablice, filmy oraz interaktywne ćwiczenia i gry sprawdzające znajomość materiału.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest zapoznanie się z materiałem kursu oraz uzyskanie co najmniej 70 proc. poprawnych odpowiedzi z każdego z trzech testów modułowych.

Szczegółowe informacje o szkoleniu i obowiązkowych dla studentów terminach znajdują się pod adresem http://szkoleniebhp.pwr.edu.pl.

r