PWr nominowana do ProJuvenes 2017

Data: 22.11.2017 Kategoria: aktywność studencka, konkursy/stypendia

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Pięć nominacji w czterech kategoriach do nagrody ProJuvenes 2017 otrzymali reprezentanci Politechniki Wrocławskiej. Głosowanie internautów trwa do godz. 13.00 w czwartek, 23 listopada 2017 r.

Konkurs ProJuvenes jest organizowany przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 r. Jego celem jest promocja aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz osób i podmiotów wspierających środowisko studenckie.

W tegorocznej, piątej edycji plebiscytu, Politechnika Wrocławska otrzymała pięć nominacji w czterech kategoriach:

Najlepsze Koło Naukowe

Media Studenckie

Studencka innowacja

Studia bez barier

Głosować można przez stronę internetową ProJuvenes »

Nagrody zostaną wręczone podczas V Jubileuszowej Gali Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes”, która odbędzie się 25 listopada 2017 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1).

W ubiegłym roku wyróżnienia ProJuvenes 2016 otrzymali Sekcja ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością (w kategorii „Studia bez barier”) oraz Fundacja Manus (w kategorii „Organizacje pozarządowe”).