Jazzowy Koncert Wiosenny

Data: 25.04.2022 Kategoria: seniorzy, życie uczelni

Klub Seniora Politechniki Wrocławskiej zaprasza do obejrzenia nagrania z Jazzowego Koncertu Wiosennego, w którym wystąpiły dwa zespoły muzyczne związane z naszą uczelnią: Quantum of Jazz PWr oraz Jazz Dream PWr.

Koncert Wiosenny to nowy projekt muzyczny Klubu Seniora Politechniki Wrocławskiej. W tym roku wystąpiły dwa jazzowe zespoły związane z naszą uczelnią: Quantum of Jazz PWr oraz Jazz Dream PWr.

W składach obu grają pracownicy, studenci i emeryci Politechniki Wrocławskiej. Podczas koncertu można było usłyszeć niezapomniane standardy jazzowe, takie jak: „All of Me” Geralda Marksa czy „Caravan” Duke'a Ellingtona.

Koncert nagrano 1 kwietnia 2022 r. w auli gmachu głównego uczelni.