Karta MultiSport dla pracowników PWr

Data: 08.05.2023

Na uczelni istnieje możliwość zakupienia kart dostarczanych przez firmę Benefit Systems. Umożliwiają one skorzystanie z oferty sportowej blisko 4 tysięcy obiektów w całej Polsce. Karta MultiSport Plus umożliwia blisko 4000 obiektów i uprawianie 25 dyscyplin sportu.

• Cena za kartę Multisport Plus dla pracownika Politechniki Wrocławskiej wynosi 240,00 zł/m-c
  • Cena za kartę Multisport Plus dla członka ZNP w PWr wynosi 120,00 zł/m-c

Każda z osób przystępująca do programu ma również możliwość zgłoszenia:

• Maksymalnie trójki dzieci:
    • Karta KIDS w cenie 100,00 zł/m-c
    • Karta basenowa dla dzieci w cenie 50,00 zł/m-c
  • Jednej osoby powyżej 15 roku życia:
    • Karta Osoby Towarzyszącej w cenie 200,00 zł/m-c
  • Zgłoszenie maksymalnie dwóch osób powyżej 60 roku życia:
    • Karta Senior w cenie 99,00 zł/m-c

Dodatkowo członkowie ZNP w Politechnice Wrocławskiej mogą skorzystać z opcji wykupu poniższych kart:

• Karta Senior (osoby pozostające pracownikami PWr i członkami ZNP, które ukończyły 60 rok życia) w cenie 99 zł/m-c
  • Karta MultiSport LIGHT w cenie 50 zł/m-c; (istnieje możliwość zamówienia dodatkowej karty LIGHT dla osoby towarzyszącej w cenie 120 zł/m-c)

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferowanych kart prosimy o przesłanie maila na adres: znp@pwr.edu.pl

Zgłoszenia do 10 dnia każdego miesiąca.

Więcej informacji o korzyściach płynących z posiadania powyższych kart znajdziecie Państwo na stronie internetowej.