BEST Career Week 2024

Data: 15.04.2024
Miejsce wydarzenia: bud. C-18

Oferty pracy i praktyk od największych wrocławskich firm, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty i wiele innych aktywności to oferta BEST Career Week na Politechnice Wrocławskiej. Początek wydarzenia 15 kwietnia w Strefie Kultury Studenckiej (bud. C-18).

tlo_fanpage.png

W ciągu pięciu dni trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę m.n.:

• poznać oferty pracy największych wrocławskich firm oraz zobaczyć jak funkcjonują od środka,
  • uczestniczyć w Networking Day, gdzie stworzysz sieć kontaktów potencjalnymi pracodawcami,
  • wziąć udział w Dniu Startupów, gdzie zaproszone będą przodujące wrocławskie przedsiębiorstwa,
  • zaangażować się w dyskusje na panelu dyskusyjnym, gdzie omawiane będą ważne kwestie dotyczące kariery i pracy,
  • wziąć udział w szkoleniach, warsztatach, wykładach, na wycieczkach i wielu innych aktywnościach, skonsultować swoje CV wraz z doradcą zawodowym.

Temat przewodni poniedziałkowej Gali Networkingu brzmi „Kosmiczne Cele, Ziemskie Działania”. Będzie ona miała formę moderowanej sesji z udziałem studentów, przedstawicieli uczelni oraz zaproszonych gośćmi.

Jednym z głównych wydarzeń będzie wtorkowy panel dyskusyjny, czyli znakomita okazja do wymiany zdań ze studentami oraz specjalistami z branży. Tematy na każdą z dyskusji zostaną wybrane na podstawie propozycji studentów chcących wziąć udział w panelu. Spotkanie będzie protokołowane, a po jego zakończeniu uczestnicy otrzymają podsumowanie oraz wnioski.

Zapisy prowadzone są na stronie BEST Wrocław. Więcej informacji na stronie wydarzenia.