Akcja „Dziewczyny na Politechniki”

Data: 05.04.2024
Miejsce wydarzenia: bud. C-13

dziewczyny_24.png

Zapraszamy uczniów klas maturalnych do udziału w kolejnej akcji „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych”, organizowanej razem z Fundacją Edukacyjną Perspektywy. Ambasadorkami tegorocznej akcji są studentki naszej uczelni: Nefretete Bazak oraz Oliwia Frankiewicz.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia w godz. 10-14 w budynku C-13, w trakcie Dnia Otwartego na PWr. To doskonała okazja do inspirującego spotkania z przedstawicielkami naszej uczelni i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

O godz. 11 rozpocznie się specjalne spotkanie z naszymi badaczkami i badaczami,

W wydarzeniu wezmą udział:

• dr Anna Brdulak z Wydziału Zarządzania,
  • dr hab. inż. Renata Krzyżyńska z Wydziału Inżynierii Środowiska,
  • dr inż. Dawid Skrzypczak z Wydziału Chemicznego,
  • dr inż. arch. Marta Rusnak z Wydziału Architektury,
  • mgr inż. Agnieszka Szymańska-Kwiecień, dyrektorka Działu Informatyzacji PWr.

Uczestnicy nie tylko zaprezentują dorobek zawodowy, ale również opowiedzą o swojej drodze naukowej, karierze i dokonywanych wyborach. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych poznaniem przykładów sukcesu i realizowania swoich pasji.

Szczegóły o całej akcji na stronie dziewczynynapolitechniki.pl.