Życzenia na Święta Wielkanocne

Data: 27.03.2024 Kategoria: życie uczelni

Wszystkim pracownikom, studentom, doktorantom, emerytom i absolwentom Politechniki Wrocławskiej życzę wiele radości, spokoju oraz nadziei.

Niech te świąteczne dni, spędzone w gronie najbliższych, będą przede wszystkim dla Państwa czasem zasłużonego odpoczynku.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Rektor prof. Arkadiusz Wójs

Grafika świąteczna

I wish the entire community of Wroclaw Tech joy, peace and hope. May these festive days, spent with loved ones, be a time of well-deserved rest.

Happy Easter!

Rector Professor Arkadiusz Wójs