Zapraszamy na Dzień Otwarty PWr

Data: 30.03.2022 Kategoria: aktualności ogólne, rekrutacja

dzien_otwarty_pwr.jpg

Wybierasz się na Politechnikę Wrocławską, ale nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować? A może zastanawiasz się, jak wygląda życie na kampusie w czasie wolnym? W poniedziałek, 4 kwietnia, zapraszamy na Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej, gdzie nie tylko przedstawimy naszą ofertę studiów, ale też odpowiemy na każde pytanie związane z tegorocznym naborem.

Wydarzenie w formule online rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00. Na uczestników czekają wirtualne prezentacje, w trakcie których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o:

• naszych kierunkach studiów,
  • działających na uczelni studenckich kołach naukowych,
  • ofercie stypendialnej,
  • możliwości korzystania z akademików,
  • terminach i wymaganych dokumentach w procesie rekrutacyjnym.

– Będziemy też my, czyli uczelniany Dział Rekrutacji. Nasz zespół będzie do waszej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji PWr. – Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z naborem i studiami na Politechnice – dodaje.

Na specjalnie przygotowanym portalu będzie można odbyć wirtualny spacer po kampusie, i przy okazji odwiedzić stoiska wszystkich naszych trzynastu wydziałów i trzech filii.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy w tym dniu. – Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam do wygrania będą uczelniane gadżety, a także darmowe przejazdy Polinką oraz Poliburgery, które specjalnie dla nas przygotował wrocławski Pasibus – mówi Anetta Stypułkowska.

Tegoroczny nabór na Politechnikę Wrocławską rozpocznie się już w połowie maja. Więcej informacji na stronie Działu Rekrutacji.

„Dziewczyny na Politechniki”

W tym samym dniu prowadzona będzie na naszej uczelni tradycyjna akcja „Dziewczyny na Politechniki”. Z tej okazji zapraszamy także na stronę Dnia Otwartego, gdzie zaplanowaliśmy inspirującą rozmowę o perspektywach studiowania na kierunkach inżynierskich.

W rozmowie prowadzonej przez Martynę Dziakowicz z Akademickiego Radia Luz wezmą udział: prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Zarządzania, Honorata Poturaj, doktorantka w Szkole Doktorskiej, Dorota Budzyń, absolwentka kierunku mechanika i budowa maszyn oraz Miriam Stube, studentka kierunku biomechanika.