Strategia PWr przyjęta!

Data: 26.05.2023 Kategoria: aktualności ogólne

zielona_pwr.jpg

Na czwartkowym posiedzeniu Senat Politechniki Wrocławskiej przyjął strategię naszej uczelni na lata 2023-2030. Teraz dokument zostanie oficjalnie przedstawiony całej społeczności PWr.

Aby strategia była dokumentem, z którym utożsamiać się będą wszystkie osoby związane z PWr, rektor prof. Arkadiusz Wójs zdecydował o przeprowadzeniu na uczelni szerokich konsultacji.

Z dokumentem zapoznały się już władze PWr oraz Rada Uczelni. Swoje uwagi zgłosili również szefowie rad dyscyplin, dziekani i pełnomocnicy rektora, kwestor, dyrektor finansowy, Samorząd Studencki, Rada Doktorantów, a także m.in. kierownictwo Studium Języków Obcych, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz związków zawodowych działających na uczelni.

O tym, co zawiera liczący 30 stron dokument, opowie w przyszłym tygodniu rektor prof. Arkadiusz Wójs. Rozmowa na ten temat pojawi się na stronie głównej uczelni wraz gotowym dokumentem.

W najbliższym czasie zaplanowano także spotkania, podczas których przybliżone zostaną założenia, cele oraz działania związane z realizacją nowej strategii Politechniki Wrocławskiej.

kampaniapwr_2023_baner_750_x100_2.jpg