TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

PWr najlepsza w prasie. Uczelnia z nagrodą Genius Universitatis 2017

Data: 10.03.2017 Kategoria: aktualności ogólne, nagrody/odznaczenia/medale

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W Warszawie ogłoszono wyniki szóstej edycji konkursu na kreatywną kampanię szkoły wyższej  Genius Universitatis. Politechnika Wrocławska okazała się najlepsza w kategorii reklama prasowa oraz zajęła drugie miejsce w kategorii event wspierający rekrutację


img_1946.jpgNagrody przyznano podczas gali w Pałacu Kultury i Nauki. W imieniu Politechniki Wrocławskiej statuetkę odebrali przedstawiciele Działu Marketingu i Promocji: Beata Janek, Agnieszka Wekselberg i Magdalena Dyderska oraz Aneta Ilnicka z firmy Lama Media, która pomaga uczelni w tworzeniu akcji promocyjnych.

- Punktem wyjścia do stworzenia reklamy było hasło „Ściśle myśląc”, które w oczywisty sposób odnosi się do Politechniki Wrocławskiej – tłumaczy Aneta Ilnicka. -  Grafika to kolaż architektury uczelni, panoramy Wrocławia i kobiecej postaci.

W kategorii event wspierający rekrutację jury doceniło akcję rekrutacyjną „Innowacja jest kobietą”, którą PWr zorganizowało w ramach akcji Dziewczyny na politechniki.  W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczennic i uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Przygotowano dla nich pokazy, wykłady i grę miejską na terenie kampusu.

Prace konkursowe oceniała kapituła złożona z ekspertów marketingu: Katarzyny Dragović, Jacka Kotarbińskiego, Pawła Tkaczyka, Leszka Stafieja, Jacka Szlaka i Dariusza Puzyrkiewicza.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

red

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję