Przyznano Lwy Politechniki Wrocławskiej 2017

Data: 15.11.2017 Kategoria: aktualności ogólne, nagrody/odznaczenia/medale

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Podczas Święta Politechniki Wrocławskiej wręczono również Lwy Politechniki. Statuetka ta została ustanowiona z inicjatywy obecnego i byłych rektorów uczelni

Stanowi wyraz szczególnego wyróżnienia i jest przyznawana pracownikom PWr, niezależnie od zajmowanego stanowiska, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i pomysłami rozsławiają imię uczelni, przynosząc jej chlubę i podnoszą prestiż w środowisku akademickim. Statuetka nawiązuje do symbolu Lwowa i podkreśla intelektualne korzenie PWr.

W tym roku Lwy Politechniki Wrocławskiej otrzymali:

• prof. Zygmunt Hasiewicz z Wydziału Elektroniki,
  • prof. Teresa Orłowska-Kowalska z Wydziału Elektrycznego,
  • Krzysztof Kamiński z Działu Administracyjno-Gospodarczego.

lwy_2017.jpg