Promuj z nami Politechnikę

Data: 17.11.2017 Kategoria: aktywność studencka

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Jesteś studentem Politechniki Wrocławskiej i masz pomysł na promocję uczelni? Przygotowujesz ciekawe przedsięwzięcie lub projekt i potrzebujesz wsparcia? Organizujesz wydarzenie, które propaguje naukę i studia na PWr? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „Tak”, Dział Informacji i  Promocji PWr czeka na Twoje zgłoszenie

Przygotuj dokumentację przedsięwzięcia – opis, kalkulację, zakres oczekiwanego wsparcia i uzasadnienie. Przekonaj nas, że właśnie twój projekt powinniśmy wesprzeć.

Na wnioski, w wersji papierowej lub elektronicznej, czekamy do piątku, 15 grudnia 2017 r.

Szczegółowych informacji udziela Magdalena Dyderska, magdalena.dyderska@pwr.edu.pl (tel. 71 320 42 20, budynek A-1, pokój 337).

promuj_pwr.jpg