Najpierw sprzedawali babeczki, a teraz przygotowują podarunki dla dzieci

Data: 01.12.2015 Kategoria: aktywność studencka

W ubiegłym tygodniu Koło Naukowe Płomień zorganizowało na terenie kampusu PWr akcję mikołajkową. - Udało nam się sprzedać ponad 200 babeczek i zebraliśmy 1230 zł – mówi studentka Agnieszka Jasak

- Myślę, że jest to dobry wynik, zwłaszcza że w tym roku tylko sprzedawaliśmy słodkości, a nie zrobiliśmy loterii jak poprzednio – dodaje studentka. Zebrane fundusze przeznaczą na paczki dla dzieci ze Stowarzyszenia Ocalić Szansę – SOS przy ul. Wapiennej  24/1 we Wrocławiu.

- Dostaliśmy od dzieci 16 listów z ich życzeniami, więc wiemy, co musimy teraz zdobyć – mówi Agnieszka Jasak. Właśnie trwają poszukiwania prezentów, a w piątek studenci pojawią w świetlicy z paczkami.
Akcja Koła Naukowego Płomień  z Wydziały Mechaniczno-Energetycznego ma już wieloletnią tradycję. W ubiegłym roku udało im się zebrać ponad 1500 zł, za tę kwotę kupili podarunki mikołajkowe dla dzieci ze świetlicy środowiskowej przy ul. Kołłątaja we Wrocławiu.
ISZ