Let’s Unite! – pierwsze wydarzenie w sieci Unite! z udziałem PWr

Zdjęcie ilustracyjne

Politechnika Wrocławska już należy do sieci „Unite!”, a teraz przyszedł czas na bliższe zapoznanie naszej społeczności z wartościami i celami tej organizacji. Najbliższa okazja we wtorek – tego dnia startuje piąta edycja Unite! Dialogue. Po raz pierwszy z udziałem studentów i pracowników PWr.

Czym jest Dialogue?

Unite! Dialogue to kluczowa, cykliczna i otwarta dla wszystkich członków sieci konferencja organizowana przez poszczególne uczelnie należące do Unite!. Spotkania te służą zwiększeniu rozpoznawalności Unite!, jej wizji i wartości, wśród społeczności uczelni członkowskich.

Gospodarzem tegorocznej edycji Unite! Dialogue jest szwedzki KTH Royal Institute of Technology. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „New Horizons” i podzielone jest na dwie części. Najpierw w dniach 8-10 marca sesje będą prowadzone online, a w czerwcu przedstawiciele wszystkich dziewięciu zrzeszonych uczelni spotkają się osobiście w Sztokholmie.

Poznaj bliżej Unite!

Wszystkich pracowników, doktorantów i studentów PWr zapraszamy do udziału w otwartych sesjach plenarnych, których celem jest zacieśnienie współpracy pomiędzy wszystkimi uczelniami członkowskimi.

• Unite! Dialogue Plenary Session / 9.03 (środa), godz. 10.00-12.00
  • H2020 Plenary Session / 10.03 (czwartek), godz. 9.00-11.30

Sesje obywają się na platformie Zoom. Prosimy o rejestrację udziału w tym miejscu.

Zamknięta część marcowego wydarzenia poświęcona będzie współpracy w zakresie projektów w ramach programu Horyzont 2020. Spotkania zostaną przeprowadzone w kilku zespołach roboczych: Unite! Governing Platform, Unite Academic Forum, Plenary H2020 oraz General Assembly H2020.

W czerwcu, już bezpośrednio, przedstawiciele uczelni członkowskich spotkają się i bliżej poznają w Sztokholmie. Ta część (13-15.06) będzie skoncentrowana na budowie platformy współpracy dla zespołów roboczych w ramach E+ Task Forces oraz H2020 Work Packages i wymianie myśli na temat wspólnie realizowanych projektów.

Więcej informacji na stronie Unite!.