Komunikat w sprawie funkcjonowania uczelni: od 3 stycznia nauczanie zdalne

Data: 20.12.2021 Kategoria: aktualności ogólne, covid-19, komunikaty

Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy, Studenci i Doktoranci,

Informuję, że z uwagi na obecną sytuację epidemiczną oraz zagrożenie spowodowane pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa – po konsultacjach z ekspertami, w porozumieniu z dziekanami oraz samorządem studentów – podjąłem decyzję o zmianie sposobu prowadzenia zajęć na uczelni.

Od 3 stycznia do końca semestru zimowego kształcenie na Politechnice Wrocławskiej odbywać się będzie wyłącznie zdalnie. W formie zdalnej przeprowadzone zostaną również zaliczenia i egzaminy. Tryb obrony pracy dyplomowej – stacjonarny lub zdalny – pozostaje do decyzji studenta. Stosowne zarządzenie wewnętrzne ukaże się w ciągu kilku najbliższych dni.

Proszę i apeluję do wszystkich Państwa: szczepcie się, uważajcie na siebie i chrońcie swoich bliskich.

Niezależnie od trudnych okoliczności zewnętrznych, a nawet pomimo nich, życzę Państwu zdrowia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa na nadchodzący czas świąt Bożego Narodzenia i cały Nowy Rok.

prof. Arkadiusz Wójs,
rektor