Juwenalia 2024: ostatnia pula biletów. Będzie pochód!

Data: 08.05.2024 Kategoria: aktywność studencka, życie uczelni

Grafika ilulstracyjna

Już za niespełna trzy tygodnie rozpocznie się największe w tym roku studenckie wydarzenie w naszym mieście – Juwenalia 2024 #WrocławRazem. W programie m.in. dwa dni koncertów na Tarczyński Arena Wrocław. Wraca także tradycyjny pochód ulicami miasta.

Barwny korowód juwenaliowy wyruszy w środę, 22 maja, o godz. 11 z placu Grunwaldzkiego i przejdzie przez most Grunwaldzki, plac Dominikański aż do placu Wolności, na którym studenci odbiorą klucze do miasta.

O godz. 15 rozpoczną się koncerty na dwóch przygotowanych na wrocławskim stadionie scenach.

W środę wystąpią Guzior, Tribbs, Video i Kacperczyk. Dzień później będzie można posłuchać Young Leosi, Łydki Grubasa, Otsochodzi oraz Nocnego Kochanka.

Dobrej muzyki nie zabraknie też na klubowej scenie Radia Luz. To prawdziwe źródło undergroundowych brzmień, elektronicznych eksperymentów, pulsującego basu i nie tylko! Przełomowe dźwięki zapewni ekipa akademickiej rozgłośni z PWr.

Do sprzedaży trafiła już trzecia, ostatnia pula biletów. Można je znaleźć na portalu ticketmaster.pl

Wstęp na teren imprezy dla każdego od 18. roku życia lub za okazaniem legitymacji studenckiej. Więcej informacji o juwenaliach na Facebooku.

Tegoroczne juwenalia wspólnie organizuje trzynaście wrocławskich uczelni, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola oraz prezydenta Wrocławia.