Gra miejska „Śladami Unii Europejskiej”

Data: 08.05.2017 Kategoria: popularyzacja nauki

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Politechnika Wrocławska, w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskiej, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w grze miejskiej „Śladami Unii Europejskiej”. Uczestnicy wydarzenia, w sześciu różnych punktach zlokalizowanych na terenie kampusu, będą wykonywać zadania przygotowane przez studentów z kół naukowych. Dla drużyn przygotowano atrakcyjne upominki

gra_miejska_2016-1.jpgGra zostanie przeprowadzona w niedzielę,  21 maja, w godz. od 11.00 do 14.00 na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej.

Lokalizacje, a także studenckie inicjatywy prezentowane w punktach zadaniowych, nie będą przypadkowe. Wiele z budynków, a także projektów studenckich zostało dofinansowanych z funduszy unijnych.

Spotkanie będzie miało wymiar edukacyjny, a także integracyjny. Głównym jego celem jest promocja projektów zrealizowanych przy wsparciu finansowym pozyskanym z Unii Europejskiej oraz dobra zabawa w przyjaznym otoczeniu Politechniki Wrocławskiej.

Aby wziąć udział w zabawie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do 17 maja na adres magdalena.dyderska@pwr.edu.pl. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Więcej informacji na profilu wydarzenia na Facebooku.

Dla uczestników gry zadania przygotowały zespoły z:

• Akademickiego Klubu Lotniczego;
  • Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych;
  • Koła Naukowego Robotyków "KoNaR";
  • Koła Naukowego "Skrzyneczka";
  • Ósemki Wioślarskiej PWr;
  • Studenckiego Klubu Tańca Towarzyskiego "ISKRA" PWr.

mic