Wsiadaj na rower i wygrywaj nagrody

Data: 29.09.2023

pwr_na_rowery_slider.jpg

2 października startuje czwarta edycja miejskiej akcji „W kółko kręcę” promującej rower jako całoroczny środek transportu. Tradycyjnie zapraszamy do udziału i przyjeżdżania na uczelnię rowerem. Dla najaktywniejszych organizatorzy przygotowali nagrody.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 2 października, i tym razem potrwa dwa miesiące - do 30 listopada. Uczestnicy, dzięki aplikacji mobilnej „W kółko kręcę”, rejestrują swoje przejazdy, zbierają punkty, które mogą wymienić na nagrody. W tej edycji jest ich prawie 3 tysiące, w tym rowery i  gadżety rowerowe.

Rywalizować można zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Najwięcej punktów zyskuje się za regularne przejazdy do i z miejsca pracy (szkoły lub uczelni - w przypadku uczniów i studentów), ale gromadzi się je także, przemierzając inne trasy o długości co najmniej 1,5 km. Dodatkowe punkty przyznawane są za jazdę pięć dni z rzędu (w przypadku tras o minimalnej długości 1,5 km). 20 listopada włączy się premia – punkty będą liczone podwójnie.

Więcej informacji o zasadach, nagrodach oraz punktacji na stronie akcji oraz portalu wroclaw.pl.

Osoby z PWr, które na co dzień jeżdżą na rowerze zapraszamy też do dołączenia
do uczelnianej grupy na portalu STRAVA