Mikołajki dla dzieci pracowników PWr

Data: 18.11.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy w sobotę, 3 grudnia, do holu budynku A-1, na tradycyjną imprezę mikołajową dla dzieci pracowników uczelni. Zaplanowano wydawanie upominków, teatrzyk, pokaz iluzjonisty oraz wiele innych atrakcji.

plakat_mikolajki.jpgW tym roku impreza odbędzie się w dwóch grupach wiekowych:

• dzieci do lat 6 w godzinach 9.00-11.30
  • dzieci w wieku 7-13 lat w godzinach 12.00-14.30.

W programie imprezy mamy teatrzyk „Nie taki Święty Mikołaj” o godz. 10 30 oraz pokaz iluzjonisty o godz. 13.30 (aula gmachu głównego). Poza tym zaplanowano m.in. warsztaty kreatywne, zabawy animacyjne, fotobudkę, figurki balonowe, malowanie twarzy oraz tatuaże. Między 11.30 a 12.00 przewidziana jest przerwa techniczna.

Wejście dla uczestników zabawy tylko od strony Wybrzeża Wyspiańskiego 27. Wchodząc należy pokazać kupon mikołajowy, który będzie upoważniał do udziału w zabawie i otrzymania upominków.

Program i regulamin wydarzenia znajduje się tutaj.

Nieodebrane upominki mikołajowe będą wydawane między 5 a 20 grudnia w pokoju 106 w budynku A-1