W sobotę pokaz „Światło i dźwięk” projektu P.I.W.O. Tym razem na Wyspie Tamka 2

Data: 07.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

Jeden pokaz, ale aż trzykrotnie zaprezentowany. Takie plany mają na sobotę studenci z koła naukowego MOS znani z projektu P.I.W.O. Tym razem zapraszają na wrocławską Wyspę Tamka 2 na spektakl „Światło i dźwięk”

Będzie to trzeci z serii pokazów, które studenci organizują wspólnie z Radiem ZET, Las Vegas Energy Drink i LaserLab. Są to spektakle budowane w oparciu o wykorzystanie projektu P.I.W.O. Light Show i technikę laserową.

Jak tłumaczą studenci z koła naukowego MOS, pokaz nie będzie spektaklem podobnych do tych, jakie znamy z Juwenaliów, a będzie przypominał raczej te, które odbywają się np. na wrocławskiej fontannie multimedialnej.

Taki pokaz zorganizowali już m.in. w Mikołajkach:

Spektakle zaplanowano na godz. 19, 20 i 21. Będą trwały około 12 minut. Najlepiej oglądać je z Wyspy Słodowej. Wstęp wolny.