Złoto dla naszej tenisistki stołowej

Data: 07.12.2017 Kategoria: sport

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Justyna Sadlak zdobyła złoty medal na II Integracyjnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Nasza zawodniczka studiuje na Wydziale Informatyki i Zarządzania na pierwszym roku studiów magisterskich

justyna_sadlak2.jpgStartowała w zawodach organizowanych 1 i 2 grudnia przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej. W turnieju brali udział studenci z różnym stopniem niepełnosprawności.

Justyna Sadlak okazała się najlepszą zawodniczką. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła Politechnika Poznańska.

Na Politechnice Wrocławskiej studiuje obecnie ponad 500 studentów z niepełnosprawnościami. Nasza uczelnia oferuje im wiele udogodnień wspierających w nauce, ale także daje możliwość rozwoju pasji sportowych.