Zgłaszanie kandydatur do nagrody „Lew Politechniki Wrocławskiej”

Data: 25.10.2017 Kategoria: życie uczelni

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Do 30 października w Kancelarii Rektora można zgłaszać kandydatury aktualnych pracowników uczelni do nagrody „Lew Politechniki Wrocławskiej”. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Święta Politechniki Wrocławskiej, 15 listopada 2017 r.

Wyróżnienie może otrzymać każdy pracownik naszej uczelni, bez względu na staż i zajmowane stanowisko. Liczy się zaangażowanie w życie uczelni i działanie na jej rzecz.

Lista dotychczasowych laureatów, regulamin oraz wzór wniosku można znaleźć na stronie uczelni.