XVI Bal Charytatywny Politechniki Wrocławskiej

Data: 08.02.2018 Kategoria: aktualności ogólne, życie uczelni

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W ostatnią sobotę karnawału zaproszeni goście będą się bawić na Charytatywnym Balu Rektora Politechniki Wrocławskiej. Całkowity dochód z imprezy zasili fundusz stypendialny studentów z niepełnosprawnością

W tym roku w auli gmachu głównego uczelni pojawi się ponad 170 osób, a wśród nich przedstawiciele świata nauki, biznesu i sportu. Tradycyjnie jedną z najważniejszych części balu są okolicznościowe aukcje.

Tym razem będzie można wylicytować m.in. piłkę oraz rękawice bramkarskie z podpisem Jerzego Dudka, wielokrotnego reprezentanta Polski, zwycięzcy Ligi Mistrzów i zdobywcy Superpucharu Europy oraz płyty podarowane przez artystów, którzy koncertowali na Politechnice Wrocławskiej – Krystynę Prońko, Stanisława Soykę i zespół Raz, Dwa, Trzy.

Dzięki pieniądzom zebranym podczas balu Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej będzie mogła wspomóc naszych najzdolniejszych studentów z niepełnosprawnością. Dotychczas zebrano już ponad 700 tys. zł, te środki przeznaczono na ufundowanie ok. 500 stypendiów.