Wkrótce kolejna edycja Akademickich Targów Pracy

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Kilkudziesięciu pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się 7 marca 27.Akademickich Targach Pracy. Dwudniowa impreza odbędzie się w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (budynek C-13)

akademickie_targi_pracy.jpgTargi organizowane przez Fundację Manus odbywają się od trzynastu lat, dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Pozwalają one studentom na nawiązanie współpracy z firmami oraz zapoznanie się z aktualnymi ofertami praktyk i staży. Dla pracodawców jest to z kolei doskonała okazja do wymiany informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Podczas marcowej edycji swoją ofertę zaprezentują m.in. takie firmy jak Nokia, LG, Bank Zachodni WBK, Dolby Digital, P&G, Grupa PCC, Leoni, Whirpool, Techland, Purina, Nokia, Credit Suisse, Credit Agricole, Capgemini, Wielton, Wabco i Comarch.

W programie targów znalazły się także szkolenia organizowane przez pracodawców, prelekcje, panele dyskusyjne, konkursy oraz spotkania z ekspertami, którzy doradzą, jak przygotować swoje CV.

Targi odbędą się w dniach 7-8 marca w godzinach 9.30-16.00. Każdą edycję odwiedza ok. 14 tys. osób.

Więcej informacji na stronie głównej 27. ATP i na stronie wydarzenia na FB.

Szkolenia przygotowane przez pracodawców

7 marca, sala 2.14, bud. C-18 (Strefa Kultury Studenckiej)

• 11.00 – Nokia - „Wykorzystanie gniazd sieciowych w języku C/C++ do komunikacji w Internet of Things”
  • 12.45 - Gigaset – „Automatyzacja infrastruktury w chmurze z użyciem narzędzi Puppet, Docker, Vagrant”