Turniej tańca o Puchar Rektora

Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej, który odbędzie się w sobotę, 7 maja. Uczestniczące w nim pary będą rywalizowały w aż 30 kategoriach

Będzie to siódma edycja turnieju, organizowanego przez Studencki Klub Tańca Towarzyskiego „ISKRA” Politechniki Wrocławskiej. Impreza z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie – zarówno wśród startujących par, jak i publiczności.

Rok temu w zawodach brały udział 174 pary taneczne (zarówno sportowe, jak i rekreacyjne) z 65 klubów z całej Polski, w tym z Warszawy, Kalisza, Kluczborka, Wałbrzycha, Poznania, Szczecina, Gliwic, Karpacza, Częstochowy, Opola, Katowic, Olsztyna, Krakowa i Łodzi.

W turnieju – pod patronatem Polskiego Towarzystwa Tanecznego pary będą rywalizowały w 30 kategoriach tanecznych, różniących się od siebie zarówno stopniem zaawansowania tancerzy, jak i ich wiekiem.  Zawody będą oceniane przez licencjonowanych sędziów Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Turniej odbędzie się w sobotę, 7 maja 2016 r. w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43 we Wrocławiu.

Harmonogram turnieju:

• godz. 9.30 – blok I
  • godz. 12.30 – blok II
  • godz. 15.30 – blok III
  • godz. 18.00 – gala wieczorna

Uroczystą galę wieczorną, w której wezmą udział pary startujące w najwyższych kategoriach tanecznych, otworzy prof. Tadeusz Więckowski, rektor Politechniki Wrocławskiej.

Zdjęcia z poprzednich edycji turnieju można obejrzeć na stronie klubu „Iskra” – tutaj »