Targi rekrutacyjne na Politechnice Wrocławskiej

Data: 13.10.2016 Kategoria: praca/praktyki/staże

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

We wtorek w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej po raz pierwszy rozpoczną się targi rekrutacji Campus Recruitment. Podczas dwudniowego wydarzenia przygotowanego przez Biuro Karier PWr zaprezentuje się 43 pracodawców

campus.jpgProjekt Campus Recruitment to zupełnie nowa propozycja Biura Karier Politechniki Wroclawskiej. 18 i 19 października studenci i absolwenci naszej uczelni będą mogli skorzystać z punktów konsultacji CV, szybkich rekrutacji i paneli dyskusyjnych, które kompleksowo przygotowują do aplikowania na konkretne stanowiska. - Przygotowaliśmy specjalną strefę, w której będzie możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV czy też specjalnego makijażu biznesowego - zapowiada Martyna Cuber z Biura Karier PWr. - Nasi doradcy pomogą stworzyć idealny życiorys i list motywacyjny, które następnie będzie można wzbogacić o zdjęcie, wydrukować i od razu przekazać pracodawcy.

Targi to również okazja dla firm, by szybko i sprawnie znaleźć właściwego kandydata. Swój udział w Campus Recrutiment zapowiedziało prawie 50 firm, w tym m.in. Amazon, Credit Suisse, Electrolux, Ernst&Young, Nokia, Wabco czy IBM.

Więcej informacji oraz pełną listę firm wraz z ofertami pracy można znaleźć na stronie.