Święty Mikołaj odwiedził Politechnikę [ZDJĘCIA]

Data: 11.12.2017 Kategoria: życie uczelni

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Jak każdego roku na naszej uczelni pojawił się św. Mikołaj, by spotkać się z dziećmi pracowników PWr. W gmachu głównym na wszystkie pociechy czekało mnóstwo atrakcji oraz tradycyjne paczki świąteczne

mikolajki9.jpgPolitechnicze mikołajki zorganizował Dział Spraw Osobowych PWr. – Przygotowaliśmy w tym roku ponad 1800 paczek pełnych słodkości – mówi Katarzyna Roznerska, dyrektorka działu. – Tych, którym nie udało się do nas zajrzeć w sobotę, zapraszamy od wtorku do pokoju 105 w budynku A-1. Natomiast nieodebrane paczki, jak co roku, przekażemy dzieciom z domów dziecka.

W holu gmachu głównego czekali pomocnicy Mikołaja, którzy animowali zabawy ruchowe i prowadzili warsztaty plastyczne – zdobili chętnym maluchom twarze i skręcali dla nich zwierzęta z balonów. Dzieci uczyły się też malować bombki choinkowe oraz ozdabiać pierniki. Można też było zrobić sobie tradycyjne zdjęcie z Mikołajem oraz skorzystać ze świątecznej fotobudki.

Ponadto w auli zaprezentowane zostały dwa interaktywne spektakle. Maluchy obejrzały przedstawienie pt. „Zimowa przyjaźń”, a starszaki „Halo, Halo Mikołaju”.