Stypendia prezydenta Wałbrzycha dla naszych studentek

Data: 29.12.2017 Kategoria: aktualności ogólne, nagrody/odznaczenia/medale

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Cztery studentki z Politechniki Wrocławskiej otrzymały stypendium prezydenta Wałbrzycha za bardzo dobre wyniki w nauce. Wsparcie będzie wypłacane przez dziewięć miesięcy, a jego wysokość to maksymalnie 1000 zł

O przyznanie stypendium mogli się ubiegać studenci, których średnia ocen z ostatnich dwóch semestrów wynosi nie mniej niż 4,5, nie powtarzają semestru lub roku, w terminie zaliczyli co najmniej pierwszy tok studiów oraz wykazują się aktywnością i zaangażowaniem nie tylko w życie uczelni, lecz także Wałbrzycha.

W sumie stypendia otrzymało 15 osób, a wśród nich znalazły się cztery studentki kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej:

• Joanna Markiewicz,
  • Klaudia Ślek,
  • Jagoda Hiszpańska,
  • Dominika Smolec.

W trakcie uroczystości wręczono także stypendia prezydenta miasta kilkudziesięciu uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.