Students's Science Conference czeka na zgłoszenia

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Do niedzieli, 17 czerwca 2018 r., trwają zapisy na Students's Science Conference - międzynarodową konferencję interdyscyplinarną, adresowaną do młodych naukowców z całego świata. Spotkanie odbędzie się we wrześniu na Dolnym Śląsku

Students's Science Conference to czterodniowe spotkanie, w którym biorą udział studenci studiów I i II stopnia oraz pierwszego roku studiów doktoranckich. Konferencja jest doskonałą okazją do zaprezentowania wyników swoich prac badawczych, wysłuchania prelekcji oraz poznania pasjonatów nauki z całego świata. - Ta konferencja ma stanowić otwartą przestrzeń dla rozwoju nauk i badań, które stanowią cały wszechświat, dlatego też tegoroczne hasło przewodnie brzmi Science is our Universe - dodają organizatorzy.

Tegoroczną edycję spotkania przygotowują studenci z Wydziałów: Chemicznego, Budownictwa Lądowego i Wodnego, Elektroniki i Elektryki Politechniki Wrocławskiej, a Prezydentem Komitetu Organizacyjnego został dr Jacek Lamperski, prorektor ds. studenckich.

XVI edycja Students's Science Conference odbędzie się 19-22 września 2018 r. we Wrocławiu (uroczyste rozpoczęcie na Politechnice Wrocławskiej) oraz w Boguszowie-Gorcach (główna część konferencji).

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej oraz na Facebooku

ssc.png

Fot. Mikołaj Kamiński