Rozgrywki DLM w unihokeja

Data: 28.11.2017 Kategoria: sport

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Politechnika Wrocławska zwyciężyła w pierwszym rzucie Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w unihokeja. W turnieju zmierzyły się cztery drużyny

dlm_unihokej2017_3.jpgW rozgrywkach oprócz studentów PWr wystartowali jeszcze przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zawody odbyły się w systemie mecz każdy z każdym. Po rozegraniu sześciu spotkań zwyciężyła Politechnika Wrocławska (8 pkt.), drugie miejsce zajęli zawodnicy z AWF Wrocław (7 pkt.), trzecie miejsce przypadło UWr (3 pkt.), czwarte UP (0 pkt.).

W punktacji kanadyjskiej - punkty za asysty i strzelone bramki - przewodzą Przemysław Szymaszek PWr (3 pkt.), Daniel Dworecki UWr (2), Marcin Szpigun AWF (2), Bartosz Żydyk PWr (2).

Politechnikę reprezentował zespół w składzie: Karol Ankutowicz, Przemysław Szymaszek, Bartosz Żydek, Radosław Gołomski, Kamil Zawistowski, Adam Wełygan. Trenerem drużyny jest Krzysztof Zemankiewicz.

Więcej o osiągnieciach naszych zawodników na profilu facebookowym Akademickiego Klubu Sportowego.