TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Wyjazd do Australii - spotkanie informacyjne dla absolwentów

Data: 04.04.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13
Organizator: Biuro Karier

Biuro Karier PWr zaprasza na spotkanie informacyjne dla naszych absolwentów o możliwości wyjazdu do Australii, które odbędzie się 4 kwietnia o godz. 11.00 w sali 2.17 bud. C-13 

Obecnie Australia oferuje specjalną 18-miesieczna wizę dla absolwentów wybranych uczelni technicznych, którzy zainteresowani są zdobyciem doświadczenia zawodowego i w ostatnich dwóch latach ukończyli następujące kierunki: 

Civil Engineering, Structural Engineering, Chemical Engineering, Environmental Engineering, Electrical and Electronics Engineering, Mechanical, Production and Plant Engineering, Mining and Material Engineering.   

Z polskich uczelni tylko Politechnika Wrocławska jest na liście uczelni, której absolwenci mogą się ubiegać o taką wizę.   

Spotkanie informacyjne poprowadzi Mariusz Konieczka (prawnik, agent imigracyjny z Australii).

Program:        

  • Ogólne informacje o Australii,
  • Zarys australijakiego programu wizowego i imigracyjnego,
  • Wiza „Skilled - Recognised Graduate” – wymogi, warunki, podanie wizowe,
  • Dalsze mozliwosci wizowe,
  • Pytania i odpowiedzi.   

Formularz zapisowy można znaleźć tutaj.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję