TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

VI Konferencja Project Management Session

Data: 06.05.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. B-4

W dniach 6-7 maja po raz szósty zostanie zorganizowana konferencja Project Management Session. Spotkanie poświęcone jest zarządzaniu projektami i kierowane zarówno do studentów, jak i do osób już zajmujących się zawodowo tą tematyką. Początek o godz. 9.00 w bud. B-4 (ul. Łukasiewicza 5)

plakat_pmsession_v2.jpgPodczas konferencji poruszane będą kwestie dotyczące codziennej pracy project managera. Każdy, kto zarejestruje się na wydarzenie będzie mógł dowiedzieć się o metodach zarządzania projektami oraz jak zbudować, motywować i komunikować się z zespołem, a przy tym efektywnie osiągać założone cele.  

Na uczestników czekają także gry symulacyjne, warsztaty i wykłady prelegentów z różnych sektorów gospodarki. – Project Management Session to doskonała okazja do rozszerzenia swoich kompetencji oraz zdobycia wiedzy na temat praktyk stosowanych przez największe firmy w dziedzinie zarządzania projektami – tłumaczy Łukasz Kruglej z Koło naukowe Project Management Group, które organizuje konferencję. – Udział w naszym wydarzeniu pozwala rozwinąć wiele ważnych umiejętności z punktu widzenia kierujących projektami, np. efektywnej komunikacji czy też budowania i rozwijania zespołu projektowego.   

Więcej informacji oraz program wydarzenia można znaleźć na stronie Koła naukowego Project Management Session Group oraz na Facebooku.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję