TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

V Konferencja Projektów Zespołowych

Data: 26.06.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-18

Nad swoimi wynalazkami, aplikacjami i programami ciężko pracowali cały semestr. W poniedziałek, 26 czerwca w Strefie Kultury Studenckiej studenci z Wydziału Elektroniki przedstawią projekty, które realizowali przez ostatnie tygodnie na zamówienie takich firm jak Nokia, Comarch, Tieto, Credit Suisse, Capgemini  

Podczas organizowanej już po raz piąty Konferencji Projektów Zespołowych efekty swojej pracy zaprezentują studenci z ostatnich roczników studiów inżynierskich na Wydziale Elektroniki. To jednocześnie ich największe prace zaliczeniowe w czasie studiów. Realizowali je w kilkuosobowych grupach, wybierając jeden z tematów zaproponowanych przez współpracujące z wydziałem firmy.    

W poniedziałek od godz. 9.00 będzie można zobaczyć 26 najlepszych projektów. W Strefie Kultury Studenckiej (bud. C-18, ul. Hoene-Wrońskiego 10) studenci zaprezentują m.in. sprytny pojemnik na materiały przeznaczone do recyklingu, stację pogodową z detektorem smogu, mobilny punkt kontroli jakości powietrza, narzędzie do jednoczesnego zarządzania aukcjami w wielu serwisach, rowerowego pilota czy też system do monitorowania wolnych miejsc na parkingu.    

Na zakończenie konferencji publiczność i jury wybiorą najlepszych z najlepszych. W poprzednich edycjach najlepszymi okazały się takie projekty, jak m.in. mobilny asystent EcoDrivingu,  proteza EZI-Hand, system zdalnej obsługi roślin Mechanica czy też zautomatyzowany pomiar czasu na zawodach sportowych przy użyciu telefonów komórkowych.    

Więcej informacji, dokładny opis projektów oraz agendę można znaleźć na stronie konferencji.

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję