TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Ogólnopolska konferencja matematyczna "OMatKo!"

Data: 07.04.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Studenci z czterech matematycznych kół naukowych działających na Politechnice Wrocławskiej organizują wspólną konferencję. Zapraszają do udziału młodych badaczy z innych uczelni

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów "OMatKo!" odbędzie się już po raz czwarty. Przygotowują ją kołą naukowe:  Matematyki, Statystyki Matematycznej „Gauss”, Inżynierii Finansowej i Matematyki Przemysłowej.

Od 7 do 9 kwietnia na PWr studenci będą mieli okazję zaprezentować wyniki własnych badań i porozmawiać o projektach naukowych innych uczestników. W programie przewidziano wykłady, prelekcje, a także sesję plakatową. Tematyka konferencji skupia się wokół takich zagadnień jak: matematyka teoretyczna, finansowa, przemysłowa czy statystyka.

Zapisy trwają do 24 marca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję