TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Nocne listowanie

Data: 06.04.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13

6 kwietnia w Strefie Kultury Studenckiej odbędzie się Nocne Listowanie. To projekt kulturalno-społeczny, polegający na pisaniu listów do przedsiębiorstw z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego niepełnosprawnych studentów

nocne_listowanie.jpgWydarzenie jest organizowane przez redakcję biuletynu eStudent we współpracy ze SKOK, Samodzielną Sekcją ds. Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Fundacją Rozwoju Politechniki Wrocławskiej. - Zapraszamy wieczorem 6 kwietnia wszystkich chętnych do Serowca - mówi Jagoda Kozik z redakcji eStudenta. - Dostaniecie od nas papier, koperty, długopisy i książkę adresową, abyście na podstawie schematu i naszych wytycznych mogli napisać list z prośbą o wsparcie finansowe funduszu programu stypendialnego dla osób z niepełnosprawnością. Zapewniamy przekąski, kawę oraz herbatę.

Program wydarzenia:

20.00-21.30 - szkolenia z pisania listów
21.30-2.00 - wspólne pisanie listów

Udział w akcji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego wypełnienia formularza rejestracyjnego (jest ok. 100 wolnych miejsc).

Więcej informacji na Facebooku.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję