TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW – finał

Data: 22.04.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-18

W sobotę, 22 kwietnia, na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się finał mistrzostw Polki programistów LabVIEW organizowanych przez studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group. W trakcie zawodów zaplanowano m.in. olimpiadę studencka oraz zmagania profesjonalistów

plakat_mistrzostwa_polski_labview.jpg

Olimpiada przeznaczona jest dla wszystkich studentów natomiast zmagania profesjonalistów to rywalizacja zawodowych programistów LabVIEW z firm z całej Polski, w której walka toczy się o miano Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce.

W finale olimpiady zmierzy się 20 studentów, którzy okazali się najlepsi w pierwszym etapie rywalizacji. Najpierw sprawdzana będzie ich wiedza teoretyczna w teście na wzór egzaminu CLAD, a następnie przystąpią do tworzenia programu według specyfikacji analogicznej do specyfikacji egzaminów CLD. Dwóch najlepszych studentów zmierzy się z profesjonalistami.

W trakcie dnia finałowego odbędą się również darmowa sesja CLAD, warsztaty i prelekcje o LabVIEW prowadzone przez specjalistów oraz konkursy z nagrodami.

Więcej informacji na stronie głównej mistrzostw oraz profilu wydarzenia na Facebooku.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję