TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Międzynarodowa konferencja PANIC 2017

Data: 24.04.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. D-21

Studenci z koła naukowego PhoBiA organizują konferencję naukową na temat najnowszych badań z dziedziny biotechnologii, fotoniki i nanotechnologii. Na naszą uczelnię przyjadą eksperci z zagranicznych ośrodków badawczych

panic2017.jpgMiędzynarodowa konferencja „PhoBiA Annual Nanobiophotonics International Conference PANIC 2017” odbędzie się już po raz ósmy.  W jej przygotowanie zaangażowali się studenci z Wydziału Chemicznego i Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. Zaprosili do udziału w wydarzeniu profesorów ze Szwecji, Wielkiej Brytanii i Francji, a także badaczy z Polskiej Akademii Nauk,  Uniwersytetu Medycznego i naszej uczelni. 

W programie przewidziano wykłady, warsztaty i sesję posterową, w trakcie której studenci i doktoranci będą mieli możliwość podzielenia się informacjami na temat przeprowadzonych przez siebie badań związanych m.in. z fotoniką, nanotechnologią, biotechnologią, inżynierią materiałową czy elektroniką organiczną. 

PANIC 2017 rozpocznie się 24 kwietnia i potrwa trzy dni. Abstrakty można przesyłać do 26 marca. Całkowita opłata konferencyjna (wraz z dodatkowymi atrakcjami - bankiet, rejs statkiem, zwiedzanie miasta, grill) wynosi 350 zł (80 EUR), a zredukowana 175 zł (40 EUR).
Więcej szczegółów na stronie internetowej konferencji.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję