TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Konferencja studencka o modelowaniu molekularnym

Data: 04.03.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13

Koło studenckie BANG organizuje ogólnopolską konferencję "Combinat". 4 i 5 marca na naszej uczelni odbędą się wykłady, warsztaty i prezentacje dotyczące nowości w zakresie modelowania komputerowego w biotechnologii, inżynierii materiałowej i biomedycznej

Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów i doktorantów z całej Polski. W programie przewidziano trzy bloki tematyczne – biotechnologia, nanotechnologia oraz inżynieria biomedyczna i materiałowa. W trakcie każdego z nich wystąpi zaproszony gość z ośrodka wchodzącego w skład konsorcjum KNOW. Odbędzie się też sesja posterowa i „Combinajce", czyli targi projektów studenckich.

- W ciągu dwóch dni naszej konferencji będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem i pasją z młodymi naukowcami z najlepszych uczelni, spotkać innych entuzjastów modelowania oraz zobaczyć jeden z 500 najpotężniejszych komputerów na świecie – zachęcają organizatorzy z koła BANG (Biochemistry and Nanophysics Group). Zrzeszeni są w nim studenci z Wydziału Chemicznego i Wydziału Podstawowych Problemów Techniki, którzy zajmują się szeroko rozumianą biotechnologią.

Informacja o zapisach i więcej o programie na stronie internetowej wydarzenia.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję