TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Koncert kolęd w auli PWr

Data: 17.01.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. A-1

Na naszej uczelni 17 stycznia wystąpią muzycy Zespołu w Składzie. Na wspólne śpiewanie kolęd zaprasza prorektor ds. studenckich dr Jacek Lamperski i Organizacja Studencka Donum

Zespół w Składzie tworzą m.in. artyści znani z formacji Luxtorpeda, Arka Noego, 2Tm2,3, Deus Meus oraz Dikanda, czyli Katarzyna Bogusz, Robert Drężek i Krzysztof Kmiecik. W pierwszą kolędową trasę wyruszyli na przełomie roku 2003 i 2004. Od tamtej pory co roku w okresie bożonarodzeniowym artyści odwiedzają kilkanaście miast w Polsce, by podtrzymywać lub wskrzeszać tradycję śpiewania kolęd.

17 stycznia będą muzykować w Auli Politechniki Wrocławskiej. Początek koncertu o godzinie 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję