TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Dni otwarte w warsztacie PWR Racing Team

Data: 07.04.2017
Miejsce wydarzenia: Warsztat przy ul. Sopockiej 16
Organizator: PWR Racing Team

Członkowie PWR Racing Team zapraszają wszystkich zainteresowanych ich działalnością do odwiedzin w warsztacie zespołu. Na gości będą czekały m.in. konkursy z nagrodami i niespodzianki

dniotwarte_pwrracing.jpgSwoje dni otwarte PWr Racing Team organizuje 7 i 8 kwietnia (piątek i sobota). Dla odwiedzających będzie to okazja, by jako pierwsi zobaczyli, jak powstaje najnowszy bolid zespołu – RT08.

Studenci szykują prezentacje i warsztaty, które przeprowadzą członkowie poszczególnych działów technicznych. Będą także konkursy z nagrodami i niespodzianki, a chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcia w bolidzie.

PWR Racing Team zaprasza do swojego warsztatu przy ulicy Sopockiej 16 w godzinach od 13 do 20. Wstęp jest wolny.

Program warsztatów:

14:00 "Jak powstaje aerodynamika?"

15:00 "Odizolowanie przewodu - konkurs w parach"

16:00 "Wire'owanie na czas!"

17:00 "Tajemnice Chassis"

18:00 "Kilka słów o technologii druku 3D"

19:00 "Tokarka konwencjonalna i ja"

PWR Racing Team powstał w 2009 r. Startuje w zawodach Formuły Student i od kilku lat utrzymuje się w czołówce zespołów z całego świata. Akademickie zawody organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Inżynierów Przemysłu Motoryzacyjnego. Ich uczestnicy muszą nie tylko zaprojektować bolid, zbudować go i osiągnąć nim jak najlepsze wyniki na torze, ale także przedstawić koncepcję biznesową swojego pojazdu. A zanim wystartują w zawodach, czeka ich trudny test kwalifikacyjny sprawdzający ich wiedzę na temat motoryzacji i budowy pojazdów. 

O planach zespołu z Politechniki Wrocławskiej na zbliżający się sezon można przeczytać w rozmowie z liderem PWR Racing Team.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję