TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Campus Recruitment

Data: 21.03.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13

We wtorek i środę w budynku C-13 Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej organizuje kolejną edycję targów pracy i praktyk Campus Recruitment. Podczas dwudniowego wydarzenia studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się z ofertami ponad 70 pracodawców

Targi będą podzielone na dwie części. W trakcie pierwszego dnia (21 marca, godz. 10.00-17.00) prezentować się będzie ponad 30 firm tylko z branży IT (m.in. Accenture, Atos, Capgemini, Delphi, 3M, Nokia).  

Drugiego dnia (22 marca, godz. 10.00-17.00) pojawią się pracodawcy z pozostałych branż. Na poszukujących ciekawej pracy czekać będzie 40 firm z takich branż, jak budownictwo, inżynieria środowiska, chemia, automotive czy finanse (m.in. Amazon, PGNiG, Purina, Sitech, Toyota, Volkswagen, UTC Aerospace Systems). 

Dla wszystkich odwiedzających zaplanowano także ciekawe prelekcje, konkursy i prezentacje nowinek technologicznych. Gościem specjalnym targów będzie humanoidalny robot EuGenius (dla przyjaciół Gienek). 

- Zapewniamy, że wszystkie firmy, które zaprosiliśmy na Campus Recruitment, będą rekrutować – mówi Dariusz Piasecki, dyrektor Biura Karier PWr. – Zadbaliśmy o to, by nie było takiej sytuacji, że pracodawca odeśle zainteresowanych jedynie z informacją o tym, czym się zajmuje i zaproszeniem do śledzenia zakładki „Kariera” na swojej stronie internetowej. 

Podczas targów będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych usług w tzw. Strefie Studenta: zrobić odpowiedni makijaż i zdjęcie do CV, porozmawiać ze stylistką, czy też skonsultować, a następnie wydrukować swoje nowe CV na miejscu.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.

Politechnika Wrocławska © 2018

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję