Nasze siatkarki walczą o finał w Dolnośląskiej Lidzie Międzyuczelnianej

Data: 30.01.2017 Kategoria: aktualności ogólne, sport

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w siatkówce kobiet weszły w decydującą fazę. Zawodniczki Politechniki Wrocławskiej będą w środę walczyć o finał

siaktowka_liga2015.jpgSiatkarki PWr pokonały 3:0 w meczu wyjazdowym drugiej rundy fazy play-off drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego i tym samym przeszły do półfinałów.

Pierwszy mecz o awans do finału rozegrają już 1 lutego o godzinie 19 w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej przy ul. Chełmońskiego. Zmierzą się z reprezentacją AWF Wrocław.

- Gorąco zapraszamy wszystkich studentów i sympatyków do kibicowania naszym dziewczynom. Szykuje się zacięta walka, na pewno nie zabraknie sportowych emocji  – zachęca Robert Jarosz, trener drużyny siatkarskiej PWr.

Mecze finałowe zaplanowano na marzec.

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana to rywalizacja w 28 dyscyplinach sportowych. W rozgrywkach startuje dziewiętnaście wyższych uczelni z regionu. W ubiegłym roku akademickim w klasyfikacji generalnej Politechnika Wrocławska zajęła drugie miejsce. Harmonogram tegorocznych spotkań dostępny jest na stronie organizatora.