Nasze drużyny siatkarzy w czołówce DLM

Data: 28.11.2017 Kategoria: sport

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Bardzo dobrze radzą sobie drużyny siatkarskie PWr w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej. Zarówno zespół żeński, jak i męski prowadzi w tabeli rozgrywek

dlm_siatkowka_k_1.jpgNasze drużyny mają na koncie trzy mecze. Siatkarze grali już z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Medycznym i  Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania. Wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwem Politechniki. Przed nimi już niedługo starcie z ekipą Akademii Wychowania Fizycznego (30 listopada, g. 19.30, hala przy ul. Mickiewicza 58).

Z kolei siatkarki PWr rozegrały już mecze z Akademią Sztuk Pięknych, Akademią Wychowania Fizycznego i Uniwersytetem Wrocławskim.  – Po porażce 2:3 z AWF drużyna wygrała koncertowo z UWr, dziewczyny raziły świetnym serwisem i utrzymały przyjęcie na wysokim poziomie – uważa Robert Jarosz, trener siatkarek ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr. - Nasze kontrataki siały spustoszenie w drużynie rywalek i skutecznie odbierały im ochotę do gry. Cały zespół zasługuje na brawa za widowiskową grę i atmosferę – dodaje trener. Kolejny mecz czeka drużynę już w najbliższą środę. Dziewczyny zmierzą się z Akademią Wojsk Lądowych (g. 19, hala PWr przy ul. Chełmońskiego 12).

Spotkania w ramach Dolnośląskiego Ligii Międzyuczelnianej są otwarte dla publiczności. – Zachęcamy do kibicowania naszym zawodniczkom i zawodnikom, gorący doping na pewno im się przyda  – uważa Robert Jarosz.

Więcej informacji o DLM na stronie organizatora rozgrywek.