TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Nasi tenisiści najlepsi ze wszystkich uczelni technicznych

Data: 19.06.2017 Kategoria: sport

amp_tenis2017.jpgZ Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym nasi zawodnicy przywieźli złoty medal w typie uczelni technicznych. W klasyfikacji generalnej zajęli piąte miejsce

W finałowym turnieju rozegranym na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi męską sekcję Politechniki Wrocławskiej reprezentowali: Leszek Królak, Paweł Dłuski i Jakub Zielonka. W decydującym meczu tenisiści PWr pokonali Politechnikę Rzeszowską.

Sekcja żeńska wystąpiła w składzie: Natalia Lewińska, Barbara Beleć i Ola Pasternak. Nasze zawodniczki zajęły 9. miejsce w klasyfikacji generalnej.

O innych sportowych sukcesach naszych studentów można poczytać na profilu facebookowym Akademickiego Klubu Sportowego PWr.

Politechnika Wrocławska © 2017

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. 

Akceptuję