Nasi tenisiści najlepsi ze wszystkich uczelni technicznych

Data: 19.06.2017 Kategoria: sport

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

amp_tenis2017.jpgZ Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym nasi zawodnicy przywieźli złoty medal w typie uczelni technicznych. W klasyfikacji generalnej zajęli piąte miejsce

W finałowym turnieju rozegranym na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi męską sekcję Politechniki Wrocławskiej reprezentowali: Leszek Królak, Paweł Dłuski i Jakub Zielonka. W decydującym meczu tenisiści PWr pokonali Politechnikę Rzeszowską.

Sekcja żeńska wystąpiła w składzie: Natalia Lewińska, Barbara Beleć i Ola Pasternak. Nasze zawodniczki zajęły 9. miejsce w klasyfikacji generalnej.

O innych sportowych sukcesach naszych studentów można poczytać na profilu facebookowym Akademickiego Klubu Sportowego PWr.