Porozmawiają przy kawie. Spotkanie organizacji studenckich naszej uczelni

Data: 09.11.2015 Kategoria: aktywność studencka

Fundacja Manus zaprasza na kolejną Kawę Organizacji Studenckich. Gośćmi najbliższej będą Grażyna Domagała i Michał Bocian z Działu Studenckiego PWr

Przedstawiciele agend kultury, organizacji i kół naukowych spotykają się cyklicznie, żeby wymienić informacjami, podzielić się doświadczeniami i zaplanować wspólne inicjatywy.

Uczestnicy mają także szansę na rozmowę w luźniejszej atmosferze z przedstawicielami władz uczelni i innymi osobami, które mogą im doradzić w wielu kwestiach związanych z działalnością studencką. Na czwartkowe spotkania Fundacja Manus stara się bowiem zapraszać gości. Do tej pory z zaproszenia skorzystali m.in. dr Jarosław M. Janiszewski, kanclerz PWr czy prof. Zbigniew Sroka, prorektor ds. studenckich.

Kolejne spotkanie odbędzie się 12 listopada o godzinie 15.30 w Strefie Kultury Studenckiej. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: wds@manus.pl, w treści maila wpisując: imię, nazwisko, numer telefonu i nazwę organizacji, którą się reprezentuje.
red.